.

1. Izvēlies produktu

un augšupielādē fotogrāfijas

2. Personalizē to

piešķirot produktam dvēseli

3. Pasūti

un dalies mirkļos ar citiem!

 • Plāno savu laiku skaisti kopā ar MYPRINT plānotāju 2017. gadam! Lai gadu vari pavadīt kopā ar saviem skaistākajiem un iedvesmojošākajiem mirkļiem, esam sagatavojuši plānotāju, kurā varēsi ievietot savas bildes katrā mēnesī, kā arī izveidot vāku tieši tādu, kā vēlies. ​ Plānotāja iekšlapu atvērumi ir veidoti tā, lai ļautu Tev to piepildīt pēc saviem...

  19,90 €
 • Izveidojot kalendāru, Tev ir jāizvēlas skaistas fotogrāfijas, kuras Tu pats piemēro katram mēneša atvērumam. ​ Izmērs - A4 (21 x 30 cm) vai A3 (30 x 42 cm) . .

  13,00 €
 • Izveidojot kalendāru, Tev ir jāizvēlas 12 skaistas bildes, kuras Tu pats piemēro katram mēnesim. ​ Kalendāra komplektā ietilpst koka statīvs, kas ir individuāli veidots un tāpēc katrs ir unikāli atšķirīgs (koks, struktūra, krāsa). . .

  11,00 €
 • Izveidojot kalendāru, Tev ir jāizvēlas 12 skaistas bildes, kuras pats piemēro katram mēnesim visatbilstošāko. Kalendāra komplektā ietilpst planšete ar metāla klipsi. Bilžu kalendāru ar klipsi ir iespējams izmantot gan kā galda, gan arī kā sienas kalendāru. ​ Kalendāra izmērs ir 34 x 21 cm . . ā

  14,00 €
 • Izveidojot Memo kartiņu komplektu, Tev ir jāizvēlas 20 neaizmirstamus mirkļus, kurus Tu pats vari sarindot pēc krāsām, notikumiem vai sajūtām. ​ Komplektā ietilpst 5 memo kartiņas, kuras var izmantot kā grāmatzīmes, sveiciena kartiņas vai vienkārši kā jauku un personisku dekoru, kuru novietot uz rakstāmgalda. . ​ ​...

  5,00 €
 • Izveido savu izteikmīgāko fotogrāfiju vai fotogrāfiju kolāžu koplektu! ​ Komplektā ir 12 fotogrāfijas. ​. ​     . .  

  9,00 €
 •  ​ Šis albums ir perfekti piemērots kāzu un citu nozīmīgu bilžu stāstu materializēšanai. . Albuma lapaspuses ir iesietas cietos vākos, kas ir pārklāti ar matētu un samtainu pārklājumu. Un jauki ir tas, ka Tev ir iespēja personalizēt un radīt savu unikālo albuma vāku – tādu kādu Tu esi iecerējis. ​   . .  

  59,00 €
 • Stāstu albumam ir iespēja izvēlēties 32 vai 64 lappušu skaitu. Vislabākais ir tas, ka vari pievienot bildes un tekstus pēc saviem ieskatiem, vai arī vadīties pēc mūsu sagatavotajiem dizainiem*.  ​ Šis ir ideāls izmērs, lai Tu varētu izstāstīt vērienīgus un košus stāstus. . ​   . .  

  19,00 €
 •  ​ Albumā ir iespējams ievietot no 60 līdz 130 lappusēm, mainot lapu skaitu pēc nepieciešamības. Vislabākais ir tas, ka vari pievienot bildes un tekstus pēc saviem ieskatiem, vai arī vadīties pēc mūsu sagatavotajiem dizainiem. . Albuma lapaspuses ir iesietas cietos vākos, kas ir pārklāti ar matētu un samtainu pārklājumu. .   . .  

  51,00 €
 • Izveidojot albumu, Tev ir jāizvēlas 65 fotogrāfijas – 1 albuma vākam un vēl 64 skaistas bildes, kuras Tu pats piemēro katra albuma atvērumam. . . ​   . .  

  23,00 €
 • Izveidojot albumu, Tev ir jāizvēlas 31 fotogrāfija – 1 albuma vākam un vēl 30 skaistas bildes, kuras Tu pats piemēro katra albuma atvērumam. ​. . ​   . .  

  13,00 €
 • Notvertos mirkļus saglabā polaroīda kartiņās! ​ Izveidojot kartiņu komplektu, Tev ir jāizvēlas 12 jaukas bildes. ​ Pasūtot polaroīda kartiņas Tev ir iespēja komplektā papildus iegādāties koka statīvu, kas ir ideāli piemērots kartiņu novietošanai uz galda. Un pats galvenais – polaroīda īpašais pārklājums ir patīkami matēts un samtains. . ​...

  9,00 €
 • Minimālais pasūtījums: 10 gab Mazās lietas sniedz Lielu prieku! ​ Pastkarte, ielūgums, apsveikuma, sveiciena un paldies kartiņa - izvēlies to, kas Tev ir nepieciešams. Tu vari izveidot vienpusēju vai divpusēju kartiņu – tieši tādu, kādu Tu vēlies! .   . .  

  0,70 €
 • Vai notvertie mirkļi uz Tavas telpas sienām var radīt izskatīgu un personisku noskaņu? Var! ​ Kanvas materiāls ir matēts, ar nelielu faktūru, kas līdzinās gleznas audeklam. ​ Radi savu mājas sajūtu - vienkārši & skaisti!   . .  

  13,00 €
 • Minimālais pasūtījums: 10 gab Mazās lietas sniedz Lielu prieku! ​ Pastkarte, ielūgums, apsveikuma, sveiciena un paldies kartiņa - izvēlies to, kas Tev ir nepieciešams. Tu vari izveidot vienpusēju vai divpusēju kartiņu – tieši tādu, kādu Tu vēlies! ​.   . .  

  0,90 €
 • Dalies ar savu prieku un smaidu! ​ Izveido plakātu ar savām izteiksmīgākajām bildēm. Lai šie mirkļi iedvesmo!   Plakātu izmēri 20x30 cm, 30x40 cm, 40x60 cm, 60x80 cm. ​   . .  

  5,00 €