MYPRINT lietošanas noteikumi ir saistoši katram lietotājam, kurš izmanto MYPRINT pakalpojumus.
MYPRINT periodiski var mainīt lietošanas noteikumus. Lūdzu, pārlasiet tos, pirms veicat atkārtotu pirkumu.


Lietotāja tiesības un pienākumi


1. Lietotājs ir atbildīgs par visām darbībām, kas tiek veiktas viņa reģistrētajā lietotāja kontā un par paša ievietoto informāciju, kā arī par paroles un lietotāja konta konfidencialitāti.
2. Lietotājs nedrīkst nodot trešajām personām lietotāja rekvizītus (lietotāja vārdu un paroli). Lietotāja rekvizītus drīkst izmantot tikai konkrētais lietotājs (fiziska vai juridiska persona), kuram tie piešķirti.
3. Lietotājs nedrīkst veikt darbības, kas būtu vērstas pret sistēmas drošību. Pārkāpumu konstatēšanas gadījumā MYPRINT patur tiesības vienpusēji pārtraukt pakalpojumu sniegšanu, par to iepriekš nebrīdinot un nepaskaidrojot iemeslu.
4. Lietotājs uzņemas pilnu atbildību par izmantoto attēlu autortiesību likumdošanas normu ievērošanu. Lietotājs augšupielādējot bildes garantē, ka viņam pieder autortiesības uz šīm bildēm vai ka tās ir likumīgi iegūtas, un ka Lietotājam ir tiesības šīs bildes lietot un brīvi ar tām rīkoties.
5. Veicot pasūtījumu, Lietotājs apliecina, ka ir iepazinies un piekritis MYPRINT lietošanas noteikumiem.
6. Veicot pasūtījumu lietotājs piekrīt, ka iesniegto datu apstrādi veic MYPRINT Aleksandra Čaka ielā 128, Rīga, LV-1012 saskaņā ar fizisko personu datu aizsardzības likumu.


Myprint tiesības un pienākumi


1. MYPRINT piedāvā Lietotājiem pakalpojumu mājas lapā izveidot savu privāto lietotāja kontu, kuru izmantojot pats konta lietotājs var izveidot dažādus drukas produktus pēc MYPRINT piedāvātajiem produktu izstrādes moduļiem. MYPRINT nodrošina konkrētā produkta izgatavošanu un piegādes organizēšanu.
2. MYPRINT apņemas saskaņā ar produktu un pakalpojumu aprakstu nodrošināt preces saņemšanu paredzētajā laikā un apjomā.
3. MYPRINT ir tiesīgs izmantot Lietotāja augšupielādētās bildes tikai Lietotāja veiktā pasūtījuma izgatavošanai.


Reģistrācija


1. Lai uzsāktu veiksmīgu sadarbību ar MYPRINT, Jums jāizveido savs lietotāja konts, kas tiks uzskatīts par likumīgu vienošanās veidu starp konta lietotāju un pakalpojuma sniedzēju.
2. Reģistrējoties un piekrītot kļūt par MYPRINT konta lietotāju, Jums jānorāda vārds, uzvārds, faktiskā dzīvesvietas adrese, dzimšanas datums, eksistējoša e-pasta adrese un jānorāda parole. Ievadot šo paroli, Jūs uzņematies atbildību par paroles drošību un konfidencialitāti.


Iepirkšanās nosacījumi


1. Lai veiktu pasūtījumu MYPRINT e-veikalā, Lietotājam ir jābūt reģistrētam MYPRINT lapas lietotājam vai arī pirms pirkuma veikšanas jāpiereģistrējas pirmreizēji.
2. Lietotājs izvēlas produktu no e-veikala piedāvājuma un atver tā elektronisko produkta formu.
3. Lietotājs augšupielādē vēlamo attēlu, tekstu vai dizainu produktam un novieto to sevis izvēlētajā izkārtojumā uz elektroniskās produkta formas.
4. Lietotājs kopsavilkumā pārliecinās, ka izveidotais produkts atbilst vēlamajam rezultātam un apstiprina sevis izveidoto maketu ejot uz iepirkumu grozu.
5. Lietotājs ievada savu vēlamo piegādes un rēķina adresi.
6. Lietotājs izvēlas pasūtījuma saņemšanas veidu.
7. Lietotājs veic apmaksu izvēloties maksājuma veidu.
8. Lietotājs saņem gatavu pasūtījumu atbilstoši izvēlētajam saņemšanas veidam saskaņā ar pasūtījuma piegādes noteikumiem.


Konfidencialitāte


1. MYPRINT garantē Jūsu informācijas glabāšanu un neizplatīšanu trešajām personām.
2. MYPRINT lieto un uzglabā Jūsu personīgo informāciju šādiem mērķiem:lai administrētu saistības ar klientu, t. i. spētu nodrošināt pasūtījuma apstrādi, izpildi un piegādes organizēšanu.


Produkta drukas faila izveide un drukas kvalitāte


1. Izvēlēto drukas produkta maketu veido MYPRINT konta lietotājs, ielādējot bildes MYPRINT izveidotajā elektroniskajā produkta formā un izvēloties izkārtojuma veidu. Veicot pasūtījuma apstiprināšanu, lietotājs uzņemas pilnu atbildību par piedāvātajās produktu sagatavēs ievietoto bilžu kvalitāti un izkārtojumu.
2. Ja ir nepieciešams, atsevišķi vienojoties par noteiktu samaksu, drukas produktu maketu noteiktā termiņā var izgatavot MYPRINT.
3. Lietotājs ir atbildīgs par maketā izmantoto attēlu kvalitāti. Lūgums, pievērst uzmanību brīdinājuma zīmēm, kas automātiski parādās augšupielādējot zemas kvalitātes attēlus. Lietotājs ir brīdināts par sekām, izmantojot produktu izveidē zemas kvalitātes attēlus. MYPRINT šādos gadījumos nepieņem pretenzijas par drukas kvalitāti.
4. Ja Lietotājam rodas iebildumi par izgatavotā produkta kvalitātes neatbilstību vispārpieņemtajiem poligrāfijas standartiem, Lietotājam ir tiesības atgriezt saņemto produkciju 14 (četrpadsmit) darba dienu laikā, izgatavoto produktu nogādājot MYPRINT birojā personīgi vai izmantojot kurjerpasta pakalpojumus (ko apmaksā pats Lietotājs), šajā gadījumā par to telefoniski vai ar e-pasta starpniecību informējot MYPRINT un aizpildot noteikta parauga iesniegumu. Visi gadījumi tiek izskatīti un risināti individuāli 14 (četrpadsmit) darba dienu laikā. Ja iebildumi ir pamatoti, tad, vienojoties ar klientu, pasūtījums tiek pārdrukāts, vai 14 (četrpadsmit) darba dienu laikā tiek atgriezta samaksātā nauda uz Lietotāja norādīto bankas kontu.


Pasūtījuma apstiprināšana


1. Lietotāja pienākums ir pārbaudīt sevis izveidotā produkta maketu un tikai pēc tam veikt pasūtījuma apstiprināšānu. Pie pasūtīšanas aizpildīt norādītos laukus, uzrādot aktīvu e-pastu un telefona numuru.


Maksājumi


1. Visas cenas ir norādītas EUR un ar PVN (21%). Pasūtījuma izpilde tiek uzsākta tikai pēc apmaksas veikšanas.
2. Par MYPRINT pasūtītajiem produktiem Tu vari norēķināties internetā, izmantojot norēķinu kartes–gan kredītkartes, gan debetkartes. Apmaksai pieņemam Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro norēķinu kartes. Maksājuma karšu datu konfidencialitāti nodrošina Maksakeskus.
3. Jums ir iespēja maksāt arī izmantojot savu PayPal kontu. Izvēloties PayPal maksājuma veidu Jūs tiksiet savienots ar Jūsu PayPal kontu.
4. Veicot apmaksu ar bankas pārskaitījumu, par apmaksas brīdi tiek uzskatīts datums, kad nauda tiek saņemta MYPRINT bankas kontā.
5. Veicot apmaksu ar bankas pārskaitījumu, maksājuma uzdevumā obligāti jānorāda pasūtījuma numurs. Gadījumā, ja veiktais pasūtījums netiek apmaksāts, MYPRINT saglabā informāciju par šo pasūtījumu 30 dienas. Šo 30 dienu laikā līdz brīdim, kamēr pasūtījums ir pilnībā apmaksāts, MYPRINT ir tiesības sūtīt atgādinājumu uz e-pasta adresi, lai informētu klientus par viņu pasūtījumu statusu. Ja 30 dienu laikā pasūtījums netiek apmaksāts, tas tiek atcelts.


Cenu politika


1. Iegādājoties vairākus vienādus produktus MYPRINT piedāvā īpašu atlaižu politiku:
- 3 vienādi produkti atlaide produktam 5%;
- 5 vienādi produkti atlaide produktam 10%;
- 15 vienādi produkti atlaide produktam 15%;
- 30 vienādi produkti atlaide produktam 20%;
- 50 vienādi produkti atlaide produktam 30%;
- 75 vienādi produkti atlaide produktam 35%;
- 100 vienādi produkti atlaide produktam 40%;


Lai saņemtu atlaidi, kā arī, ja velies pasūtīt vairāk kā 100 vienādus produktus, lūdzu, sazinies ar mums info@myprint.lv


Izgatavošanas laiks


1. Par pasūtījuma izgatavošanas laiku ir uzskatāms laiks no brīža, kad Lietotājs ir veicis un MYPRINT aptiprinājis apmaksu par pakalpojumu līdz brīdim, kad konkrētais produkts ir saņemams MYPRINT veikalā.
2. Pasūtījuma izgatavošanas standarta laiks ir 1 līdz 3 darba dienas. Kad pasūtījums būs izgatavots, MYPRINT uz norādīto Lietotāja e-pastu nosūtīs ziņu.
3. Gatavais pasūtījums tiks nodots piegādei, vai arī gaidīs Lietotāju mūsu veikalā, lai to saņemtu personīgi – tas ir atkarīgs no izvēlētā saņemšanas veida.


Piegāde


1. Pasūtījuma saņemšanas laiks pēc apmaksas veikšanas, ieskaitot pasūtījuma noformēšanu un izgatavošanu var būt no 2 darbdienām līdz 13 darbdienām atkarībā no izvēlētā produkta un pasūtījuma saņemšanas veida.


Pasūtījuma saņemšanas veidi


1. Gatavos pasūtītos produktus Jūs varat bez maksas saņemt MYPRINT veikalā Rīgā, Aleksandra Čaka ielā 128, katru darbdienu no plkst. 9:00 līdz 18:00. (pārtraukums 13:00 - 14:00) S. - Sv. -
Nodrošinām bezmaksas piegādi Latvijas teritorijā pasūtījumiem, kuru summa ir vienāda vai lielāka par 30€.
2. Omnivas kurjera piegāde Latvijas teritorijā. Pasūtījuma piegāde tiek veikta nākamajā darbdienā pēc izgatavošanas Jūsu piegādes adresē Latvijā.
Omivas kurjera piegāde Latvijas teritorijā 6€.
3. Omniva pakomāti visā Latvijas teritorijā. Pasūtījuma piegāde uz norādītajiem pakomātiem tiek veikta nākamajā darbdienā pēc izgatavošanas.
Omnivas piegāde uz izvēlēto pakomātu 3€.
4. Veicam arī pasūtījumu piegādi visā pasaulē* un varam nodrošināt to saņemšanu 1 līdz 10 darbdienu laikā pēc produkta izgatavošanas.
Pasūtījumiem, kuru summa ir līdz 29€, piegāde sākot no 14€.
Pasūtījumiem summā no 30€ līdz 69€, piegāde sākot no 17€.
Pasūtījumiem summā no 70€ līdz 249€, piegāde sākot no 21€.
Pasūtījumiem virs 250€ nodrošinām bezmaksas piegādi visā pasaulē!
* Piegāde nav iespējama sekojošās valstīs: Centrālāfrikas Republika, Komoras, Kuba, Ekvatoriālā Gvineja, Folklenda salas, Gvineja-Bisava, Irāna, Džonstona atols, Kiribati, Ziemeļkoreja, Majota, Mjanma, Nauru, Senpjēra un Mikelona, Santomi un Prinsipi, Sjerraleone, Zālamana Salas, Somālija, Svētās Helēnas sala, Sudāna, Sīrija, Tadžikistāna, Tokelau salas, Turkmenistāna, Tuvalu, Veika salas.
5. Gadījumā, ja Lietotājs nav saņēmis savu pasūtījumu 10 darbdienu laikā no pasūtījuma izsūtīšanas dienas, t.i., dienas, kad mēs Tev nosūtījām ziņu e-pastā par pasūtījuma izsūtīšanu, Lietotājam ir jāsazinās ar MYPRINT, rakstot uz info@myprint.lv vai zvanot pa tālruni +371 26 300 43.