MYPRINT lietošanas noteikumi ir saistoši katram lietotājam, kurš izmanto MYPRINT pakalpojumus.

MYPRINT periodiski var mainīt lietošanas noteikumus. Lūdzu, pārlasiet tos, pirms veicat atkārtotu pirkumu.

Lietotāja tiesības un pienākumi

 1. Lietotājs ir atbildīgs par visām darbībām, kas tiek veiktas viņa reģistrētajā lietotāja kontā un par paša ievietoto informāciju, kā arī par paroles un lietotāja konta konfidencialitāti.
 2. Lietotājs nedrīkst nodot trešajām personām lietotāja rekvizītus (lietotāja vārdu un paroli). Lietotāja rekvizītus drīkst izmantot tikai konkrētais lietotājs (fiziska vai juridiska persona), kuram tie piešķirti.
 3. Lietotājs nedrīkst veikt darbības, kas būtu vērstas pret sistēmas drošību. Pārkāpumu konstatēšanas gadījumā MYPRINT patur tiesības vienpusēji pārtraukt pakalpojumu sniegšanu, par to iepriekš nebrīdinot un nepaskaidrojot iemeslu.
 4. Lietotājs uzņemas pilnu atbildību par izmantoto attēlu autortiesību likumdošanas normu ievērošanu. Lietotājs augšupielādējot bildes garantē, ka viņam pieder autortiesības uz šīm bildēm vai ka tās ir likumīgi iegūtas, un ka Lietotājam ir tiesības šīs bildes lietot un brīvi ar tām rīkoties.
 5. Veicot pasūtījumu, Lietotājs apliecina, ka ir iepazinies un piekritis MYPRINT lietošanas noteikumiem.
 6. Veicot pasūtījumu lietotājs piekrīt, ka iesniegto datu apstrādi veic MYPRINT Aleksandra Čaka ielā 128, Rīga, LV-1012 saskaņā ar fizisko personu datu aizsardzības likumu.

Myprint tiesības un pienākumi

 1. MYPRINT piedāvā Lietotājiem pakalpojumu mājas lapā izveidot savu privāto lietotāja   kontu, kuru izmantojot pats konta lietotājs var izveidot dažādus drukas produktus pēc MYPRINT piedāvātajiem produktu izstrādes moduļiem. MYPRINT nodrošina konkrētā produkta izgatavošanu un piegādes organizēšanu.
 2. MYPRINT apņemas saskaņā ar produktu un pakalpojumu aprakstu nodrošināt preces saņemšanu paredzētajā laikā un apjomā.
 3. MYPRINT ir tiesīgs izmantot Lietotāja augšupielādētās bildes tikai Lietotāja veiktā pasūtījuma izgatavošanai.

Reģistrācija

 1. Lai uzsāktu veiksmīgu sadarbību ar MYPRINT, Jums jāizveido savs lietotāja konts, kas tiks uzskatīts par likumīgu vienošanās veidu starp konta lietotāju un pakalpojuma sniedzēju.
 2. Reģistrējoties un piekrītot kļūt par MYPRINT konta lietotāju, Jums jānorāda vārds, uzvārds, faktiskā dzīvesvietas adrese, dzimšanas datums, eksistējoša e-pasta adrese un jānorāda parole. Ievadot šo paroli, Jūs uzņematies atbildību par paroles drošību un konfidencialitāti.

Konfidencialitāte

 1.  MYPRINT garantē Jūsu informācijas glabāšanu un neizplatīšanu trešajām personām.
 2.  MYPRINT lieto un uzglabā Jūsu personīgo informāciju šādiem mērķiem:lai administrētu saistības ar klientu, t. i. spētu nodrošināt pasūtījuma apstrādi, izpildi   un piegādes organizēšanu.

Produkta drukas faila izveide un drukas kvalitāte

 1. Izvēlēto drukas produkta maketu veido MYPRINT konta lietotājs, ielādējot bildes MYPRINT izveidotajā elektroniskajā produkta formā un izvēloties piedāvātos izkārtojuma veidus. Veicot pasūtījuma apstiprināšanu, lietotājs uzņemas pilnu atbildību par piedāvātajās produktu sagatavēs ievietoto bilžu kvalitāti.
 2. Ja ir nepieciešams, atsevišķi vienojoties par noteiktu samaksu, drukas produktu maketu noteiktā termiņā var izgatavot MYPRINT.
 3.  Lietotājs ir atbildīgs par maketā izmantoto attēlu kvalitāti.  Lūgums, pievērst uzmanību brīdinājuma zīmēm, kas automātiski parādās augšupielādējot zemas kvalitātes attēlus. Lietotājs ir brīdināts par sekām, izmantojot foto albuma vai foto kalendāra izveidē zemas kvalitātes attēlus. MYPRINT šādos gadījumos nepieņem pretenzijas par drukas kvalitāti.
 4. Ja Lietotājam rodas iebildumi par izgatavotā produkta kvalitātes neatbilstību vispārpieņemtajiem poligrāfijas standartiem, Lietotājam ir tiesības atgriezt saņemto produkciju 14 (četrpadsmit) darba dienu laikā, izgatavoto produktu nogādājot MYPRINT birojā personīgi vai izmantojot kurjerpasta pakalpojumus (ko apmaksā pats Lietotājs), šajā gadījumā par to telefoniski vai ar e-pasta starpniecību informējot MYPRINT un aizpildot noteikta parauga iesniegumu. Visi gadījumi tiek izskatīti un risināti individuāli 14 (četrpadsmit) darba dienu laikā. Ja iebildumi ir pamatoti, tad, vienojoties ar klientu, pasūtījums tiek pārdrukāts, vai 14 (četrpadsmit) darba dienu laikā tiek atgriezta samaksātā nauda uz Lietotāja norādīto bankas kontu. 

Pasūtījuma apstiprināšana un izpilde

 1. Pirms veikt izveidotās foto grāmatas vai foto kalendāra pasūtījuma apstiprināšanu, Lietotāja pienākums ir pārbaudīt izveidoto maketu, pie pasūtīšanas aizpildīt norādītos laukus, uzrādot aktīvu e-pastu un telefona numuru.
 2. Par pasūtījuma izgatavošanas laiku ir uzskatāms laiks no brīža, kad lietotājs ir veicis apmaksu par pakalpojumu līdz brīdim, kad konkrētais produkts ir saņemams MYPRINT birojā vai nosūtīts ar kurjera starpniecību. Pasūtījuma izgatavošanas standarta laiks ir 2 līdz 4 darba dienas. 

Maksājumi

 1. Visas cenas ir norādītas EUR un ar PVN (21%). Pasūtījuma izpilde tiek uzsākta tikai pēc apmaksas veikšanas.
 2. Veicot apmaksu ar bankas pārskaitījumu, par apmaksas brīdi tiek uzskatīts datums, kad nauda tiek saņemta MYPRINT bankas kontā.
 3. Veicot apmaksu ar bankas pārskaitījumu, maksājuma uzdevumā obligāti jānorāda pasūtījuma numurs. Gadījumā, ja veiktais pasūtījums netiek apmaksāts, MYPRINT saglabā informāciju par šo pasūtījumu 30 dienas. Šo 30 dienu laikā līdz brīdim, kamēr pasūtījums ir pilnībā apmaksāts, MYPRINT ir tiesības sūtīt atgādinājumu uz e-pasta adresi, lai informētu klientus par viņu pasūtījumu statusu. Ja 30 dienu laikā pasūtījums netiek apmaksāts, tas tiek atcelts.

Piegāde

 1. Pasūtītos drukas produktus Jūs varat saņemt bez maksas MYPRINT birojā Rīgā, Aleksandra Čaka ielā 128, katru darba dienu no plkst. 10:00 līdz 18:00.
 2. Piegādi nodrošina DPD LATVIJA kurjerpasts saskaņā ar noteikto cenrādi.
 3. Piegādi nodrošina Omniva pakomātu tīkls visā Baltijas teritorijā. Pasūtījuma piegāde uz norādītajiem pakomātiem tiek veikta 3 dienu laikā pēc pasūtījumu izgatavošanas.
 4. Pasūtījuma saņemšanas laiks ietver produkta izgatavošanas laiku un, ja nepieciešams, arī piegādes laiku, un kopā veido vidēji 2 līdz 4 darba dienas.
 5. Gadījumā, ja Lietotājs nav saņēmis savu pasūtījumu 15 dienas laikā no pasūtījuma izsūtīšanas dienas, t.i. dienas, kad tika nosūtīta īsziņa par pasūtījuma izgatavošanu, Lietotājam ir jāsazinās ar MYPRINT.

 Neskaidrību gadījumā Lietotājs var saņemt informāciju, sazinoties pa e-pastu info@myprint.lv vai pa tālruni  +371 6734 8314