Piegāde

Kopējais pasūtījuma saņemšanas laiks pēc apmaksas veikšanas, ieskaitot pasūtījuma noformēšanu un izgatavošanu (2-4 darba dienas).

Pasūtījuma saņemšanas veidi

1. Pasūtītos produktus Jūs varat bez maksas saņemt 2-4 darba dienu laikā pēc pasūtījuma apmaksas saņemšanas brīža MYPRINT birojā, Rīgā, Aleksandra Čaka ielā 128, katru darba dienu no plkst. 10:00 līdz 18:00. Pusdienas pārtraukums no pulkst. 13:00 līdz 14:00

2. DPD LATVIJA piegāde Latvijas teritorijā. Pasūtījuma piegāde tiek veikta 3 darba dienu laikā pēc pasūtījuma izgatavošanas.

              DPD piegāde Latvijas teritorijā no 5 - 10 EUR

3. Omniva pakomāti visā Latvijas teritorijā. Pasūtījuma piegāde uz norādītajiem pakomātiem tiek veikta 3 dienu laikā pēc pasūtījumu izgatavošanas.

              Omnivas piegāde uz izvēlēto pakomātu 3,50 EUR

4. Veicam arī pasūtījumu piegādi visā pasaulē* un vidēji tas aizņem 3 – 5 darba dienas.

Pasūtījumiem no 0 – 20 EUR, piegāde 11 EUR

Pasūtījumiem no 20 – 40 EUR, piegāde 15 EUR

Pasūtījumiem virs 40 EUR, piegāde 19 EUR

* Piegāde nav iespējama sekojošās valstīs: Centrālāfrikas Republika, Komoras, Kuba, Ekvatoriālā Gvineja, Folklenda salas, Gvineja-Bisava, Irāna, Džonstona atols, Kiribati, Ziemeļkoreja, Majota, Mjanma, Nauru, Senpjēra un Mikelona, Santomi un Prinsipi, Sjerraleone, Zālamana Salas, Somālija, Svētās Helēnas sala, Sudāna, Sīrija, Tadžikistāna, Tokelau salas, Turkmenistāna, Tuvalu, Veika salas.