Piegāde

Kopējais pasūtījuma saņemšanas laiks pēc apmaksas veikšanas, ietver pasūtījuma noformēšanu un izgatavošanu (2-4 darba dienas).

Pasūtījuma saņemšanas veidi

1. Pasūtītos produktus Jūs varat bez maksas saņemt 2-4 darba dienu laikā pēc pasūtījuma apmaksas saņemšanas brīža MYPRINT birojā, Rīgā, Aleksandra Čaka ielā 128, katru darba dienu no plkst. 10:00 līdz 18:00, kā arī MYPRINT galerijā, Rīgā, Tērbatas ielā 34, katru darba dienu no plkst. 10:00 līdz 19:00. Pusdienas pārtraukums no pulkst. 13:00 līdz 14:00

2. DPD LATVIJA piegāde Latvijas teritorijā. Pasūtījuma piegāde tiek veikta 3 darba dienu laikā pēc pasūtījuma izgatavošanas.

3. Omniva pakomāti visā Latvijas teritorijā. Pasūtījuma piegāde uz norādītajiem pakomātiem tiek veikta 3 dienu laikā pēc pasūtījumu izgatavošanas.

4. Veicam arī pasūtījumu piegādi visā pasaulē* un vidēji tas aizņem 3 – 5 darba dienas.

Pasūtījumiem no 0 – 20 EUR, piegāde 11 EUR

Pasūtījumiem no 20 – 40 EUR, piegāde 15 EUR

Pasūtījumiem virs 40 EUR, piegāde 19 EUR

* Piegāde nav iespējama sekojošās valstīs: Centrālāfrikas Republika, Komoras, Kuba, Ekvatoriālā Gvineja, Folklendas Salas, Gvineja-Bisava, Irāna, Džonstona Atols, Kiribati, Ziemeļkoreja, Majota, Mjanma, Nauru, Saintpjerre un Mikelona, Santome un Principe, Sjerraleone, Zālamana Salas, Somālija, Svētās Helēnas Sala, Sudāna, Sīrija, Tadžikistāna, Tokelau Salas, Turkmenistānas Republika, Tuvalu, Veika Salas.