Kartītes  

 • Minimālais pasūtījums: 10 gab Mazās lietas sniedz Lielu prieku! ​ Pastkarte, ielūgums, apsveikuma, sveiciena un paldies kartīte - izvēlies to, kas Tev ir nepieciešams. Tu vari izveidot vienpusēju vai divpusēju kartīti – tieši tādu, kādu Tu vēlies! ​   . .  

  0,70 €
 • Minimālais pasūtījums: 10 gab Mazās lietas sniedz Lielu prieku! ​ Pastkarte, ielūgums, apsveikuma, sveiciena un paldies kartīte - izvēlies to, kas Tev ir nepieciešams. Tu vari izveidot vienpusēju vai divpusēju kartīti – tieši tādu, kādu Tu vēlies! ​.  . .  

  0,90 €
 • Izveidojot Memo kartīšu komplektu, Tev ir jāizvēlas 20 neaizmirstamus mirkļus, kurus Tu pats vari sarindot pēc krāsām, notikumiem vai sajūtām. ​ Komplektā ietilpst 5 memo kartītes, kuras var izmantot kā grāmatzīmes, sveiciena kartītes vai vienkārši kā jauku un personisku dekoru, kuru novietot uz rakstāmgalda.     . .  

  5,00 €
 • Izveido savu košāko bilžu komplektu! ​ Komplektā ir 12 foto kartītes. ​ Pasūtot foto kartītes Tev ir iespēja komplektā papildus iegādāties baltu koka statīvu, kas ir ideāli piemērots kartiņu novietošanai uz galda. ​ ​     . .  

  7,00 €
 • Notvertos mirkļus saglabā polaroīda kartītēs! ​ Izveidojot kartiņu komplektu, Tev ir jāizvēlas 12 jaukas bildes. ​ Pasūtot polaroīda kartiņas Tev ir iespēja komplektā papildus iegādāties baltu koka statīvu, kas ir ideāli piemērots kartiņu novietošanai uz galda. Un pats galvenais – polaroīda īpašais pārklājums ir patīkami matēts un samtains. .    . .  

  9,00 €